SIGURNO U ŠKOLU S HAK-OM 2021.

U Vinkovcima je 16.09.2021. godine, povodom početka školske godine, održana sigurnosno-preventivna akcija “Sigurno u školu s HAK-om”. Akcija je obavljena u suradnji s PU vukovarsko-srijemskom i udrugom RODE. Cilj akcije je bio podsjetiti vozače na prisutnost školaraca u prometu.

Akcija je namijenjena školarcima, odnosno djeci prvih razreda osnovnih škola. Djeci se prikazao prijelaz preko pješačkog prijelaza obilježenog semaforom. Demonstracijom simulacije bočne rotacije HAK-ovog automobila učenicima je prikazana važnost korištenja sigurnosnog pojasa za vrijeme vožnje.

Predstavnica udruge RODE vozačima je ukazala na važnost ispravnog korištenja auto-sjedalica.

Sudionicima ove sigurnosno-preventivne akcije podijeljeni su prigodni poklon paketi i promidžbeni materijali.

IMG1460
IMG1458
IMG1455
IMG1445
IMG1444

Imate li dodatno pitanje?

Slobodno nas kontaktirajte!